facebook twitter Google Plus
Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı özeti:

Show Tv'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım'ın yeni bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Tehlikeli Karım 2. bölüm fragmanı 25 mart pazar akşamı yayınlanan 1. bölüm hemen ardından sitemizde yayınlanmıştır. Aldatıldığını öğrenen Derin sevdiğinden ne ayrılıyor ne onu affediyor ne de bu durumu görmezden geliyor. Peki Derin ne yapcak? Karı - koca olarak aşkla başlayan ilişkileri gün geçtikte hayatın verdiği telaşla değişir. Bu değişim sonucunda bir kadının bir erkeğin ve çevresindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere yol açabileceği suç, aşk ve mizah üçgeninde ele alınıyor.


Tehlikeli Karım dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tehlikeli Karım dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tehlikeli Karım yeni bölüm, Tehlikeli Karım son bölüm fragmanı, Tehlikeli Karım 2. bölüm fragman izle, Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı özeti