facebook twitter Google Plus
Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Show Tv'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım'ın yeni bölüm 2. fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Tehlikeli Karım 3. bölüm fragmanı 1 nisan  pazar akşamı yayınlanan 2. bölüm hemen ardından sitemizde yayınlanmıştır. Aldatıldığını öğrenen Derin sevdiğinden ne ayrılıyor ne onu affediyor ne de bu durumu görmezden geliyor. Peki Derin ne yapcak? Karı - koca olarak aşkla başlayan ilişkileri gün geçtikte hayatın verdiği telaşla değişir. Bu değişim sonucunda bir kadının bir erkeğin ve çevresindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere yol açabileceği suç, aşk ve mizah üçgeninde ele alınıyor.


Tehlikeli Karım dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tehlikeli Karım dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Tehlikeli Karım 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti